تبلیغات و بازاریابی الکترونیکی

image left

با ورود دنیای مجازی در عصر جدید و گذر از تمام روش های کسب و کار سنتی به روش های آنلاین و شبکه ای، تجارت سنتی نیز دستخوش تحولاتی به تجارت مدرن شده است. در این میان تبلیغات و بازایابی اینترنتی نقش به سزایی را در میزان بازدهی فعالیت های اینترنتی شما ایفا میکنند.

پندار باطیف گسترده ای از خدمات e-marketing و تبلیغات در کنار شما خواهد بود تا همواره از به روز ترین و با کیفیت ترین خدمات بازایابی الکترونیک و تبلیغات بهره مند شوید.

سیستم تبلیغاتی PPC


تبلیغات PPC یعنی پرداخت به ازای هر کلیک که در نگاه اول ممکن است بسیار ساده به نظر برسد. اما این نوع تبلیغات در عین سادگی در بازاریابی اینترنتی حرفه ای بسیار تأثیر گذار می باشند. در این سیستم میزان بودجه ای که شما برای تبلیغات اختصاص داده اید در اختیار موتورهای جستجو و سایت های تبلیغاتی قرار می گیرد و با میزان بازدید کاربران از مقدار آن کسر می گردد.اغلب مشتریان بدون کمک گرفتن از متخصصین حرفه ای در این زمینه مبالغ باورنکردنی را صرف تبلیغاتی می کنند که تنها سبب به هدر رفتن سرمایه های آنها می شود.

پندار با تکیه بر تجارب خویش با مشاوره های تخصصی، انتخاب بهترین وب سایت ها برای تبلیغات شما و همچنین گزینش بهترین کلمات در تبلیغات به شما کمک می کند تا بیشترین بازدهی را از تبلیغات کلیکی خود به دست آورید.

تکنیک های پندار در تبلیغات PPC


 • پیشنهاد کلید واژگان تبلیغاتی
 • مدیریت کلید واژگان به منظور اینکه تبلیغ شما در چه زمانی نمایش داده شود تا بیشترین بازدهی ممکن را داشته باشد
 • شناسایی مناسب ترین سایت تبلیغاتی جهت ارائه تبلیغات شما
 • درج مناسبترین آگهی با شناخت کافی از حوزه کاری شما و رقبایتان
 • تنظیم کلیدواژگان برای صفحه جستجو به منظور جلوگیری از کلیک های بی هدف
 • تنظیم موقعیت جغرافیایی مناسب برای نمایش تبلیغات شما

ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی توسط نامه های الکترونیک یکی از روشهای بسیار مهم و پربازده در بازاریابی اینترنتی محسوب می شود که می توان از این طریق محصولات خود را به فروش رساند یا مطلب مورد نظر را در قالب یک نامه برای اشخاص ارسال کرد . اين نوع تبليغ چه در مواردي كه نياز به يك تبليغ سريع و انفجاري مي باشد و چه در تبليغات گسترده و مستمر کاربرد فراوان دارد.

برخي از مزاياي تبليغات آنلاين نسبت به تبليغات سنتي عبارتند از:

 • تبليغات آنلاين به سرعت به دست مشتری می رسد.
 • به دليل قابليتهاي كنترل آنلاين اين گونه تبليغات، براحتي مي توان از رسيدن تبليغ به دست هدفها مطمئن بود، در صورتيكه در تبليغات سنتي همواره اين كار با حدس و گمان انجام مي شود
 • در روشهاي تبليغات آنلاين احتمال آنكه شخصي تبليغ را باز كند بدليل جذابيتهاي تصويري و معمولا تازگي، بيشتر از تبليغات سنتي مانند پست مستقيم ( Direct mail ) و با تبليغات عمومي روزنامه اي و مجله اي مي باشد.
 • در تبليغات آنلاين امكان ايجاد ارتباط دوسويه باكاربر وجوددارد.
 • تبليغات آنلاين بدليل عدم استفاده از مواد فيزيكي مانند كاغذ و جوهر و سيستمهاي حمل و نقل مانند پست هميشه نسبت به تبليغات سنتي ارزانتر مي باشد . در سایر روشهای تبلیغات برای هر بار تبلیغ باید هزینه جداگانه پرداخت نمود، ولی با ایمیل مارکتینگ کافیست فقط یکبار برای همیشه هزینه شود.
 • متخصصین پندار با تجربه و دانش خود در زمینه تبلیغات نوین اینترنتی و ایمیل مارکتینگ فاصله شما را تا مشتری به اندازه چند کلیک کاهش می دهند و با رعایت تمام نکات استاندارد در ارسال ایمیل های تبلیغاتی، تبلیغاتی مطمئن، مقرون به صرفه و اثربخشی را به مشتریان خود ارائه می کنند.

از جمله نکاتی که پندار در ارسال ایمیل های تبلیغاتی همواره رعایت می کند، به شرح زیر می باشد:

 • کلیه ایمیلها به INBOX دریافت کنندگان وارد می شود و نه در Bulk mail آنها .
 • ایمیلها به روز و معتبر می باشند و از طرق حساب شده جمع آوری می شوند.
 • زمان ارسال ایمیلها منطقی و در کوتاه ترین زمان ممکن ارسال می شود .
 • متن ارسالی واقعی و به دور از جنجال های تبلیغاتی بوده و شان مخاطب را در نظر می گیرد .
 • دریافت کننده این اختیار را داردکه خود را از لیست دریافت کنندگان خارج سازد .
 • در متن ارسالی سایت یا آدرسی برای رجوع بعدی کاربران در نظر گرفته می شود .
 • ایمیل ها طبقه بندی شده هستند .

تبلیغ در گوگل

نتایج به دست آمده از آمارهای اینترنتی نشان می دهند که تقریبا 80% کاربران اینترنت از طریق موتورهای جستجو به سایت مورد نظر خود دسترسی پیدا می کنند و از آنجایی که روزانه صدها میلیون نفر از سایت گوگل برای جستجو استفاده می کنند، تبلیغات در گوگل یکی ار کارآمد ترین و سریعترین روشهای تبلیغات اینترنتی به شمار می رود و شما می توانید در کمترین زمان خدمات و محصولات خود را به کاربران و مشتریان اختصاصی خود ارائه نمایید. هزینه تبلیغات شما بر روی گوگل به صورت پرکلیک(PPC) است که تنها به ازای هر کلیک مفید بر روی تبلیغ شما از هزینه شما کسر می گردد. پندار با شناخت کافی از دنیای تبلیغاتی گوگل قادر است در مشاوره و اجرای تبلیغات شما در سایت گوگل همراه با بالاترین کیفیت، شما را در افزایش بازدهی تبلیغاتتان یاری نماید.

بازاریابی اینترنتی شبکه های اجتماعی

باید بدانید که بازاریابی اینترنتی فقط محدود به بازاریابی ایمیل نمی شود. امروزه قطار رسانه های اجتماعی دائماً در حال حرکت است . آیا تا به حال در این مورد فکر کرده اید که شبکه های اجتماعی چه نوع وب سایت هایی هستند؟ در مورد فیس بوک چطور؟ در مورد تویتر! آیا به تغییرات اساسی در نحوهء کسب و کارهای اینترنتی در جذب مشتری و چگونگی سازماندهی برقراری تماس با مخاطبین فکر کرده اید؟

شما یک نام تجاری داشته و یک حساب کاربری ( account ) در فیسبوک یا توییتر دارید. با داشتن این صفحات می توانید به صورت روزانه، هفتگی یا ماهیانه مطالب خود رابا میلیون ها نفر در جهان به اشتراک گدارید. در گذشته هیچ کدام از فضاهای اجتماعی امکان برقراری چنین ارتباطی به این گستردگی بین افراد در جهان را نداشته است.

در دنیای بازاریابی الکترونیکی مدل های کسب و کار جدیدی معرفی شده اند و گرایشات جدیدی نیز در حال ظهور می باشند. یکی از آخرین گرایشات، وب سایت های شبکه های اجتماعی هستند که نه تنها تعداد زیادی کاربر و بازدید کننده را جذب کرده اند بلکه مکانی برای قرار دادن تبلیغات آنلاین شرکت ها و کمپانی های مختلف می باشد.

کسب و کارها استفاده از شبکه های اجتماعی را به عنوان راهی برای کمک به ارتباط کارکنان، مشتریان برای به دست آوردن اطلاعات و کمک را آغاز کرده اند. کمپانی های کسب و کار از سرویس های شبکه های اجتماعی برای حمایت از محصولات خود و یا سرویس دهی به مشتری به عنوان گرایشی جدید استفاده می کنند. قرار دادن تبلیغات آنلاین در وب سایت های شبکه های اجتماعی از مزیت حجم بازدید بالای مشتریان بالقوه بهره مند خواهند شد. اکثر کسب و کارهای آنلاین از مدل های درآمدی چندگانه استفاده می کنند و تقریباً تمام وب سایت های شبکه های اجتماعی از مدلهای درآمدی تبلیغات، حق اشتراک و کارمزد پیوند استفاده می کنند. ولی منبع درآمد اصلی شبکه های اجتماعی آنلاین تبلیغات و کارمزد پیوند می باشد. حق اشتراک سهم کمتری در میزان درآمد آن ها دارد.

تیم مجرب پندار با شناخت علمی و دقیق از هر کدام از شبکه های اجتماعی چه در داخل کشور، مانند سایت cloob.com و چه شبکه های اجتماعی بزرگ در صحنه بین المللی مانند شبکه اجتماعی فیسبوک و با شناخت جامع از مخاطبان این شبکه ها، قادر است با صرف کمترین هزینه در وقت و سرمایه شما را به تمام مشتریانتان، در داخل و خلرج از کشور معرفی نماید.

ارسال sms تبلیغاتی

مطالعات نشان می هد که برای جذب یک مشتری جدید باید هزینه ای معادل 3 تا 30 برابر حفظ مشتریان جدید پرداخت نمود، بنابراین با جلب رضایت مشتریان گذشته، همواره می توان زمینه رابرای خریدهای آتی وی فراهم نمود. ارسال پیام کوتاه تأثیرگذارترین ابزار برای بالا بردن میزان فروش از طریق حفظ مشتریان قبلی است. پندار با در اختیار داشتن یکی از قدرتمندترین پنل های ارسال اس ام اس ، شما را یاری می کند تا با پرداخت کمترین هزینه، اثربخش ترین نوع تبلیغات را از طریق ارسال پیام کوتاه به منظور حفظ و جلب رضایت مشتریان پیشین و همچنین ترغیب مشتریان جدید برای بهره مندی از محصولات و خدماتتان، در اختیار داشته باشید.

تمامی صاحبان کسب و کار با استفاده از ارسال اس ام اس های تبلیغاتی توسط پندار از امکانات زیر بهره مند خواهند شد:

 • ارسال ساده، ارسال گروهی، ارسال هوشمند SMS به کلیه موبایل‌ها، ارسال SMS با شماره اختصاصی مورد نظر مشتری
 • سرعت بسیار بالا در ارسال و دریافت SMS ( سرعت بین 500 تا 1500 پیام در دقیقه می باشد)
 • استفاده از شماره‌های اختصاصی اینترنتی همانند 100002972
 • قابلیت زمانبندی SMS های ارسالی
 • پاسخ تبلیغاتی (امکان ارسال یک پیامک در پاسخ به پیامک های رسیده )
 • تبلیغات رندوم (امکان ارسال گروهی یک پیامک به صورت رندوم برای شماره های متعدد )
 • ارسال به خارج کشور (امکان ارسال پیامک بر روی تلفن های همراه خارج از کشور)