بهینه سازی و استانداردسازی وب سایت

از آنجا که پندار به خوبی آگاه است که "کسب مقام اول در فهرست موتورهای جستجو = بازدید از سایت شرکت = افزایش سود شرکت"، یکی از مهمترین اولویت های خود را در بهینه سازی و استانداردسازی وب سایت های شما قرار داده است.

افزایش سرعت

یکی از مهمترین پارامترهای موثر برای کاربران در بازدید از سایت شما و همچنین افزایش page rank سایت شما در گوگل سرعت مناسب آن است. از این رو افزایش سرعت سایت همیشه یکی اساسی ترین دغدغه های یک مدیر فعال سایت است. پندار با بهره گیری از نکات فنی و تخصصی قابلیت این را دارد که سایت شما را به حداکثر سرعت برساند.

SEO

بهینه سازی موتور های جستجو پیش از آنکه یک علم باشد یک هنر است تا محتویات سایت شما را با بهترین شیوه به جستجوگر ها متصل کند. شرکت پندار روند منحصر به فردی را برای بهینه سازی موتورهای جستجو در جهت ارائه طبیعی برای بازدید کنندگان وب تضمین می کند.

برای بهینه سازی وب سایت باید در نظر داشته باشید از گروهایی که ادعا می کنند سایت شما را فوراً جزء اولین سایت های یافته شده در گوگل نشان می دهند، دوری کنید. چون متأسفانه معمولاً روش کار آنها بر اساس نقض قوانین موتورهای جستجو است و می تواند منجر به ممنوع شدن سایت شما شود. پندار یکی از متخصصین در تکنیک های مجاز بهینه سازی موتورهای جستجو بدون اینکه سایت شما در خطر باشد.

روند کار ما در مورد بهترسازی موتورهای جستجو به صورت زیر است:

تجزیه و تحلیل واژه کلیدی :

این عملیات شامل شناسایی کلمات کلیدی و عباراتی است که مردم در هنگام جستجو بیشتر از آن استفاده می کنند. برای این کار اولین مسئله، شناخت دقیق ما از حوزه کسب و کار و فعالیت های شماست و سپس پندار، تحقیقاتی را برای انتخاب موثرترین واژه ها در جهت بهینه سازی سایت شما نجام می دهد.

قرار دادن کلمات کلیدی و چگالی کلید واژگان :

در این شیوه ما کلید واژگان را همراه با عبارات مهم در جهت بهینه سازی موتورهای جستجو به نحوی قرار می دهیم که این اطمینان حاصل شود که کلید واژگان به صورت یکپارچه در محتوای سایت قرار گرفته اند.

ساخت صحیح و مناسب سایت :

پندار توانایی این را دارد که استراتژی محکمی را در جهت افزایش لینک های ورودی به سایت شما و به حداکثر رساندن کارایی آنها ارائه نماید.

تجزیه وتحلیل گزارشات گوگل:

پندار با استفاده از تجزیه و تحلیل هایی که گوگل در مورد سایت شما ارائه میکند، بهترین تصمیمات را به منظور افزایش اثر بخشی سایت شما اخذ خواهد کرد.

در نهایت ذکر چنین نکته ای مهم است که بهینه سازی موتورهای جستجو یک شبه اتفاق نمی افتد و ممکن است مدتی طول بکشد تا موتورهای جستجو سایت شما را در خود قرار دهند. که این امر در طول زمان نیاز به تغییر و تنظیمات گاه به گاه و ... دارد. شما می توانید از این خاطر آرامش داشته باشید که پندار شما را در به حداکثر رساندن پالایش محتوای سایت راهنمایی می کند.

SEF

مخفف عبارتsearch engine friendly است. در این تکنیک آدرس های دینامیک ایجاد شده به نحوی کلمات کلیدی را از نظر اهمیت واژگان و اختصار و زیبایی در کنار هم قرار می دهند که وب سایت شما برای یافته شدن توسط موتورهای چستجو قابلیت بیشتری می یابد. از طرف دیگر این تکنیک به صفحات سایت شما آدرس های معناداری می دهد که باعث افزایش بازدید کاربران می شود.

طراحان پندار با تکیه بر دانش فنی و تجربه بسیار بالای خود، سایت شما را همراه با تکنیک SEF به نحوی طراحی می کنند که به آسانی با کاربران خود در ارتباط باشد.

W3C

مخفف عبارت The Word Wide Web Consortium به معنای کنسرسیم جهانی وب است. این کنسرسیوم در سال 1994 و توسط تیم برنزلی، مخترع وب پایه گذاری شده است و در واقع مجموعه ای از استانداردها و پروتکل هایی است که منجر به توسعه وب در تمام سطوح می شود. دنیای مجازی همواره نیاز به راهنمایی دارد تا از پتانسیل کاملش آگاهی یابد. استانداردهای وب این راهنمایی ها هستند.این استانداردها کمک می کنند تا مطمئن شویم که تمام افراد به اطلاعاتی که ما تامین می کنیم دسترسی دارند و همواره توسعه وب را سریعتر و لذت بخش ترمی کند. پندار با رعایت تمام قوانین و استانداردهای علمی و فنی در زمینه طراحی وب توانسته است تمامی استانداردهای W3C را در طراحی سایت های مشتریان خود پیاده نماید.