مشاوره و طراحی تخصصی وب سایت

image left

با ورود وب و اینترنت به عنوان یکی از جدیدترین فناوری ها به عصر ما، دنیای مجازی اهمیت ویژه ای در کسب و کار پیدا کرده است و از آنجا که وب سایت هر شخص، حوزه کسب و کار او در دنیای مجازی است و دارا بودن اطلاعات لازم در این زمینه یک نیاز ضروری به حساب می آید. پندار در مشاوره و طراحی سایت یکی از متخصص ترین شرکت های فناوری اطلاعات می باشد.

مشاوره

یکی از اساسی ترین اقدامات برای طراحی سایت مورد نظر ما این است که به متخصصانی رجوع کنیم که با نگاه فنی و کارشناسی آنها بتوانیم دیدگاه جامع و کاملی را در این زمینه به دست آوریم. علاوه بر این با بهره مندی از مشاوره این افراد آگاه، ابهامات موجود در ذهن ما بر طرف خواهد شد و سرمایه گذاری ما به بهترین شکل به ثمر خواهد رسید. پندار با تکیه بر دانش فنی نیروهای خود و تجاربی که در طی چندین سال فعالیت در این عرصه کشف نموده است، آمادگی کامل جهت مشاوره در زمینه های گوناگون از قبیل طراحی سایت، طراحی گرافیکی، مدیریت وب سایت، بازاریابی اینترنتی، بهینه سازی وب سایت، مدیریت محتوای سایت، ثبت هاستینگ و دامنه و دیگر عرصه های طراحی وب را دارد.

طراحی

سایت اینترنتی ممکن است برای اهداف گوناگونی طراحی شود. می توان گفت یکی از مهمترین اهداف متقاضیان طراحی وب سایت، اطلاع رسانی در زمینه سازمان یا اشخاص و شرکت هاست به نحوی که برای تمام مردم دنیا قابل دسترسی باشد. شمار دیگری از متقاضیان طراحی سایت با هدف تبلیغات در حوزه کسب و کار خویش اقدام به طراحی سایت می کنند. سایت هایی نیز وجود دارند که در عرصه تجارت الکترونیک فعالیت می کنند و متقاضیان بی شماری را برای ارائه خدمات و محصولات بنگاه های تجاری خود در دنیای مجازی در بر گرفته اند و یکی دیگر از انگیزه های طراحی سایت، ایجاد سایت هایی است که فعالیت های اداره و سازمان ها را اتوماسیون می کند.

طراحی سایت توسط مشتری به هر انگیزه ای که باشد، پندار توانایی طراحی با کیفیت ترین سایت های اینترنتی و اینترانتی مورد نظر مشتری و همچنین طراحی پورتال های سازمانی در تحقق انگیزه هایش را دارا می باشد

فرآیند طراحی

شناسایی

در نخستین مرحله از فرایند طراحی سایت، پندار به شناسایی حوزه فعالیت مشتری، مخاطبان سایت مورد نظر وی و تعریف دقیق از اهداف مشتری برای طراحی سایت می پردازد. به نحوی که هم طراح سایت و هم مشتری درک روشنی از محدوده پروژه و فرایند تکمیل آن داشته باشند.

طراحی ابتدایی

در این مرحله برنامه نویسان پندار طرح اولیه سایت را که منعکس کننده پوسته گرافیکی، تصاویر و ایده هایی در مورد ساختار سایت است، ایجاد می کنند و صورت کلی سایت را به مشتری ارائه می نمایند و نظرات مشتری را برای در نظر گرفتن انتظارات وی جویا می شوند.

جزئیات سایت

منظور پیشبرد اهداف و ارتقاء جریان طراحی سایت، طرح اولیه با توجه به ورودی های مشتری، توسط کارشناسان پندار مورد استفاده وآزمایش قرار می گیرد و صفحات سایت به صورت ابتدایی از نظر اندازه، ظاهر گرافیکی، جایگاه محتوای سایت و نحوه چینش آن به کرات مورد کنترل قرار می گیرد.

توسعه

در این مرحله کدها، مطالب، تصاویر بر روی سرور پندار آماده می شود و پایگاه داده ها و گرافیک سایت به همراه کدهای نوشته شده به منظور اطمینان از سرعت مطلوب سایت مورد برسی قرار می گیرد.

اشکال گیری و آزمایش قابلیت استفاده از سایت

گام بعدی پندار تست سایت طراحی شده در محیط تولید می باشد و تمام قابلیت هایی که کاربر در ضمن ارتباط با سایت به آن نیازمند است مورد کنترل قرار می گیرد. در این مرحله از فرایند طراحی سایت، پندار بیشترین ارتباط را با مشتری به منظور حصول اطمینان از انطباق سایت طراحی شده با انتظارات وی، برقرار می کند.

پیاده سازی

در آخرین مرحله از فرایند طراحی سایت پیاده سازی وب سایت بر روی فضای میزبانی مشتری و پیکربندی آن توسط متخصصین پندار صورت می گیرد.